İnsan Kaynakları

Politikamız

İnsan Kaynakları politikamız, şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, sürekli öğrenen ve gelişen organizasyon yapısıyla değişimlere hazır olmasını sağlamak, çalışan memnuniyetini proaktif insan kaynakları uygulamaları ile sağlayarak etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak, böylece şirketimizin sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamaktır.

Çalışma Saatleri

Normal çalışma süresi haftada 45 saattir.

Ücretlendirme

Şirketimizde performansa bağlı ücretlendirme esastır. Yıl başlangıcında performans ve enflasyona dayalı artış ve yıl ortasında enflasyon ayarlı maaş üzerinden, iki kez ücret ayarlaması yapılır. Ücretler 16 brüt maaş olarak ödenmektedir

Eğitim ve Geliştirme

Şirketimizin başarısında en önemli etkenlerden biri, çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamaktır. Böylece işini sürekli gözden geçiren, yeni ve daha iyi yollar arayan, değişimi, ve teknolojiyi sürekli izleyen bu çalışanlar şirketimizi ileriye taşıyacaktır.

Staj İmkanı

3. sınıf üniversite öğrencileri için her yıl Mayıs ayı sonuna kadar başvurular kabul edilerek kontenjanımız doğrultusunda uygun adaylara 1 ay süreli staj yapma olanağı sağlanmaktadır.

3. sınıf Ticaret Lisesi öğrencileri için ise her yıl Ağustos ayı sonuna kadar başvurular kabul edilerek kontenjanımız doğrultusunda uygun adaylara bir öğrenim dönemi boyunca staj yapma olanağı sağlanmaktadır.

İş başvurusunda bulunmak için;
0 (216) 395 32 03 no'lu faksa veya insankaynaklari@gedore-altas.com.tr adresine özgeçmişininizi gönderebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar:

Junior Brand Manager               


Online İşlemler
Online Sipariş
Garanti Kayıt İşlemleri
Haberler

Tork Anahtarı denince Gedore...

Tork Anahtarı denince Gedore...

devamı