Gedore

ÖNSÖZ

GEDORE El Aletleri firması 1969 yılında Alman Gedore Werkzeugfabrik Otto Dowidat KG firmasından know-how alınarak kuruldu. 1998 yılında firmanın çoğunluk hisselerini satın alan Gedore Werkzeugfabrik Otto Dowidat KG, Ağustos 2009 tarihinden itibaren firmanın diğer hisselerini de satın alarak şirketin tek sahibi konumuna geldi.

Dünyanın en önemli el aleti üreticilerinden biri olan ve Avrupa’da lider konumda bulunan Gedore grubunun, teknolojik birikiminin,  AR-GE desteğinin ve Gedore Gurubunun global üretim ve pazarlama avantajlarının GEDORE El Aletleri’nde kullanılıyor olması iç piyasada da şirketimizi kısa sürede lider konuma getirdi.

Günümüzün artan rekabetçi ve güçlü yönetim anlayışı içinde önemli bir yer tutan “takım ruhu” kavramı tüm firma içinde çok iyi özümlenmiş ve modern bir organizasyon yapısı ile hayata geçirilmiştir. Böylelikle GEDORE El Aletleri'nde doğrudan tüm departmanların dâhil edildiği müşteri odaklı düşünen iyi bir takım oluşturulmuştur. Bu oluşum, müşterilerimizin yararına olarak, personelimizin yüksek sorumluluk bilinci ile çalışmasını, çok daha esnek ve verimli üretim yapılmasını, daha kısa sürede ihtiyaçların karşılanmasını sağlamaktadır. Diğer bir deyişle GEDORE El Aletleri’nde yaratılan bu dinamik ruh sayesinde, firmanın tüm kaynakları ve teknolojisi ürünlere ve hizmete yansıtılmakta ve azami müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Misyonumuz:

Hissedarımız, çalışanlarımız, bayilerimiz, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizden oluşan GEDORE El Aletleri ailesinin sunmuş olduğu kaliteli ürünler, çözümler ve hizmetler sayesinde topyekûn ve karlı bir büyüme hedeflenmiştir. Bu büyüme, başta lider olduğumuz iç pazardaki dağıtım kanallarının daha etkin kullanımı ile iç piyasa ciro artışı ve Gedore Gurubunu desteği ile ihracat artışı olarak gerçekleştirilecektir.

Profesyonel kullanıcıların tercihi olan el aletlerimiz dünya çapında en üst kalite beklentisini karşılamakta ve kullanıcıların hızla değişen ve gelişen beklentilerine cevap vermektedir. ALTAŞ markalı el aletlerinin yüzeyleri mattır, böylece kolay kavranabilir ve kaymaya sebebiyet verilmez. Tüm GEDORE El Aletleri ürünleri, DIN ve eşdeğer Türk Standartlarına uygun olarak özenle üretilmekte ve kontrolden geçirilmektedir. GEDORE El Aletleri ISO 9001:2008 Kalite Sistem Sertifikasına sahiptir.

Bu, ALTAŞ markalı el aletlerine ek bir güven sağlar.

Bu güvene layık olmak için değerlerimizden bazıları aşağıda sunulmaktadır;

• Her bir ürün için en yeni ve modern teknik,
• Özenli üretim ve hassas ölçüler,
• Değişmeyen kalite standardı,
• En doğru ergonomik seçim,
• Uzun vadeli işbirliği için dürüstlük ve şeffaflık,
• İş paydaşlarının eleştirilerine önem verme,
• İnsan sağlığına önem veren ve çevreye dost üretim.

Sonuç olarak, GEDORE El Aletleri 40 yılı aşkın bir süreden beri hizmetinizde olduğu gibi gelecekte de inşaat ve sanayi ile ilgili tüm alanlarda ihtiyaçlarınızın karşılanmasında yine yanınızda olacak, satış ve satış sonrasında sizlere mükemmel hizmetler sunmaya devam edecektir.

İşbirliğiniz için teşekkür ederiz

Online İşlemler
Online Sipariş
Garanti Kayıt İşlemleri
Haberler

Tork Anahtarı denince Gedore...

Tork Anahtarı denince Gedore...

devamı