Gedore Satis Akademisi Egitime Basliyor…

Gedore Satis Akademisi Egitime Basliyor…
Gedore Satis Akademisi ile, Gedore bayilerinde etkin yönetim becerisi ruhu yaratilarak, kendi iç dinamiklerinin etkin kullanilmasi, isyeri verimliliginin artirilmasi ve tüm kanalin ortak bir amaç etrafinda toplanmasi hedefleniyor. Günümüzün artan rekabet kosullarinda isletmeler rakiplerine göre avantaj saglayabilmek ve daha çok müsteriyi kazanabilmek için bir takim farkli çabalar içine giriyor. Özellikle içinde bulunduklari rekabet ortaminda hem kaliteli ürün ve hizmetleri müsterilerin beklentileri dogrultusunda sunmalari hem de maliyetleri düsük tutmalari gerekiyor. Çünkü günümüzdeki rekabet, isletmelerin pazara sunduklari ürünleri standartlastiriyor. Ayni pazarda rekabet eden sirketlerin ürünleri giderek daha fazla birbirleriyle benzesiyor. Isletmeler yeni ürünlerini pazara sunduktan kisa bir süre sonra üstünlüklerini kaybediyor ve kendilerini rakipleriyle kiyasiya fiyat rekabetinin içinde buluyorlar.

Buradan yola çikarak faaliyete geçecek olan Gedore Satis Akademisi, içinde bulundugumuz hirdavat sektöründe bizle çalisan bayilerimizde rekabet ortamlarinda farkliligi yaratmayi amaçliyor. Ayni sekilde, Gedore Ailesi’yle yola çikan ve yürümek isteyen bayilerimizin satislarinda daha etkin olmalarini saglayarak satis potansiyellerini arttirmak ve gelisen global dünyamizda bilgi ve becerileri paylasmayi da hedefliyor .
Akademi kapsaminda Gedore Ailesi olarak Türkiye’nin dört bir yanina yayilmis ve sirketinizin vizyon ve misyonlarina uygun faaliyet gösteren ve müsterilerle her an yüz yüze satis yapan bayi ve bayi personeline; ürün bilgisi-Pazar yapisi (sektörel gelisim) satis teknikleri, finans ve yönetimi uygulamalari konularinda bayi ve çalisanlarinin profesyonellesme sürecinde yardimci olacagiz. Özellikle de bayilerimizde etkin yönetim becerisi ruhu yaratarak kendi iç dinamiklerini etkin kullanmasi, isyeri verimliliginin artirilmasi ve tüm kanali ortak bir amaç etrafinda toplanmasi hedefleniyor.
Gedore Satis Akademisi programlarinda katilimcilara, tüm programlara katildigini ve satis akademisini tamamladigini gösteren bir diploma da verilecek.
 

Online İşlemler
Online Sipariş
Garanti Kayıt İşlemleri
Haberler

Tork Anahtarı denince Gedore...

Tork Anahtarı denince Gedore...

devamı